Ponad 30 lat doświadczenia

Godziny otwarciaPon-Pt, 7:00-15:00
ul. Wrocławska 562-060 Stęszew

Polityka prywatności

Polityka prywatności

Strony internetowej pod adresem bramgar.pl

Pliki cookies

Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Są to niewielkie pliki generowane przez nasz serwer i zapisywane po stronie urządzenia odbiorcy. Umożliwiają one szybsze działanie strony internetowej przy kolejnych wizytach.

Dane osobowe

Dane osobowe zbierane są jedynie w miejscach serwisu, w których użytkownik podaje je dobrowolnie (formularz kontaktowy) i jednoznacznie wyraził na to zgodę przez zaznaczenie odpowiedniego pola. Wysłane dane są następnie zapisywane po stronie naszego serwera w celu udzielenia odpowiedzi na wpisane zapytanie przez naszego pracownika. Użytkownikowi przysługuje prawo do wglądu, edycji lub usunięcia przekazanych w taki sposób danych.

Dane przeglądarki

Serwer dostarczający stronę internetową zapisuje anonimowe informacje przeglądarki internetowej użytkownika (user-agent). Służą one do generowania statystyk odwiedzin serwisu. Obejmują one: nazwę i wersję przeglądarki internetowej, rozdzielczość ekranu urządzenia, język urządzenia, czas i datę. Ponadto zapisywane są adresy IP połączeń użytkowników, które służą do zabezpieczania formularzy kontaktowych przed automatycznie wysyłanym SPAMem.

Administrator danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest BRAMGAR Jacek Szekiełda i Wspólnicy Spółka Jawna z siedzibą przy ulicy Wrocławskiej 5, 62-060 Stęszew. Kontakt w sprawach związanych z serwisem internetowym: biuro@bramgar.pl