Ponad 30 lat doświadczenia

Godziny otwarciaPon-Pt, 7:00-15:00
ul. Wrocławska 562-060 Stęszew

Cynkownia

Profesjonalna cynkownia w Stęszewie

Nowoczesne linie

Jednym z kluczowych filarów działalności firmy jest cynkowanie galwaniczne. Jest to obecnie jedna z najczęściej wykorzystywanych metod ochrony metali przed korozją. Swoją popularność zawdzięcza bardzo wysokiej trwałości warstwy ochronnej przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów produkcji. Ponadto istotną zaletą tej metody jest możliwość zabarwienia stali już na etapie cynkowania.

Na terenie firmy znajdują się dwie automatyczne linie produkcyjne przeznaczone do cynkowania przedmiotów o maksymalnych wymiarach 3800x500x1700mm. Ponadto na stanie znajduje się linia bębnowa, przeznaczona do cynkowania drobnych elementów. Firma zajmuje się cynkowaniem w kolorach złotym i niebieskim (srebrnym).

Kontakt telefoniczny: 604-738-617 oraz 516-192-952

3800x500x1700 mm

Wymiary linii produkcyjnych cynkowni

Wymiary dwóch dostępnych w naszej firmie linii produkcyjnych umożliwiają ocynk dużych elementów.

Piaskarnia

Piaskowanie to proces polegający na wielowymiarowym oczyszczeniu powierzchni przedmiotu ze skaz i zanieczyszczeń, takich jak pozostałości lakierów i farb, zgorzelina, żywica czy rdza. Proces ten zapewnia również odpowiednie wygładzenie powierzchni stali, oraz umożliwia przygotowanie jej do lakierowania lub galwanizacji.

Firma BRAMGAR S.J. posiada nowoczesną piaskarnię, która umożliwia oczyszczenie elementów stalowych o wymiarach maksymalnych 3x3x18 metrów. Ponadto firma spełnia restrykcyjną normę jakości ISO 8501, uzyskując jednocześnie klasę SA3, która jest najwyższą klasą czystości stali wykorzystywaną przemysłowo. Oznacza to, że metal po oczyszczeniu nie posiada żadnych skaz widocznych dla ludzkiego oka, oraz posiada jednolity, metaliczny kolor na całej powierzchni.

Cynkowanie metodą natryskową

Do cynkowania dużych powierzchni firma wykorzystuję innowacyjną metodę natryskową. Polega ona na roztopieniu drutu, składającego się w 99.9% z cynku, który następnie z użyciem sprężonego powietrza zostaje rozpylony na cynkowaną powierzchnię pod postacią mikrokulek. Taka metoda pozwala na ocynk przedmiotów, które nie mieszczą się w wannach do cynkowania galwanicznego.

Nasza firma jest pionierem cynkowania metodą natryskową w Polsce.

Najczęstsze pytania klientów

Z uwagi na fakt, iż na koszt wykonania usługi galwanizacji powierzchni metalowej składa się bardzo wiele czynników, każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie.

Dlaczego warto

Korzystać z naszych usług?

Szybkie terminy realizacji

Konkurencyjne ceny

Opcjonalny transport

Nasi partnerzy