Ponad 30 lat doświadczenia

Godziny otwarciaPon-Pt, 7:00-15:00
ul. Wrocławska 562-060 Stęszew

Drzwi

Drzwi zewnętrzne Hörmann

W ofercie firmy znajdą państwo szeroką gamę drzwi zewnętrznych, produkowanych przez znaną z niezawodności swoich produktów firmę Hörmann. Spełniają one najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa oraz izolacyjności cieplnej i akustycznej.

Bezpieczne i personalizowane

Drzwi zewnętrzne dostępne w sprzedaży spełniają rygorystyczne wymagania z zakresu bezpieczeństwa (normy antywłamaniowe RC3 i RC4) oraz charakteryzują się bardzo wysokim współczynnikiem izolacyjności cieplnej, dzięki czemu zapobiega utracie ciepła i pozwala obniżyć opłaty za energię.

Szeroka gama modeli w wielu wersjach kolorystycznych umożliwia dobranie odpowiedniego modelu do niemal każdej aranżacji wnętrza, a same drzwi nabierają artystycznej formy. Dodatkowym walorem estetycznym jest płyta drzwiowa bez widocznego profilu skrzydła, która dodaje aranżacji czystości i prostoty.

W ofercie posiadamy także drzwi stalowe techniczne w tym przeciwpożarowe firm Hörmann i Domoferm.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Drzwi boczne garażowe

Boczne drzwi garażowe mają bardzo dużą zaletę: umożliwiają szybki dostęp do wnętrza pomieszczenia, bez konieczności otwierania całej bramy. Jest to niezwykle przydatne w wielu sytuacjach, na przykład gdy przed bramą zaparkowany jest samochód. Ponadto, dbając o estetykę elewacji, firma oferuje pasujące kolorystycznie drzwi boczne do niemal każdego wariantu bramy. Dzięki temu oba produkty tworzą miłą dla oka i spójną całość.

Nasi partnerzy