Ponad 30 lat doświadczenia

Godziny otwarciaPon-Pt, 7:00-15:00
ul. Wrocławska 562-060 Stęszew

Bramy

Oferta bram

Firma BRAMGAR S.J. posiada w swojej ofercie szeroki wybór bram wjazdowych własnej produkcji przeznaczonych dla przemysłu. Jest też dystrybutorem bram garażowych marek Hörmann i Krispol, słynących ze swojej niezawodności i jakości.

Oferta bram naszej firmy, w połączeniu ze sprzedawanymi przez nas produktami z zakresu automatyki bram oraz świadczonymi przez naszych techników usługami montażowymi pozwalają na kompleksową realizację projektów.

Rodzaje bram

Oferta naszej firmy obejmuje następujące rodzaje bram:

  • Bramy wjazdowe produkcji firmy Bramgar - samonośne bądź skrzydłowe, przeznaczone dla przemysłu i wykonywane na specjalne zamówienie
  • Bramy segmentowe produkcji firm Hörmann i Krispol - zarówno garażowe, przeznaczone dla klientów indywidualnych, jak i przemysłowe, do zastosowania w firmach i fabrykach.
  • Bramy rolowane - z zastosowaniem do garaży jak i dla przemysłu, oraz antywłamaniowe kraty rolowane firm Hörmann i Krispol
  • Przemysłowe bramy szybkobieżne - produkowane przez firmę Hörmann

Zobacz nasze realizacje

Bramy segmentowe

Bramy segmentowe to niezwykle popularne rozwiązanie, gdyż umożliwiają zachowanie dużej szerokości przejazdu, oraz cichą pracę przy zachowaniu dużej stabilności i izolacyjności cieplnej. Cechują się dużą dowolnością użytych materiałów i doskonale spełniają się w roli elementu ozdobnego elewacji budynku. Nasze przedsiębiorstwo jest dystrybutorem garażowych bram segmentowych renomowanych producentów Hrömann oraz Krispol.

Bramy rolowane

W ostatnim czasie bramy rolowane znajdują coraz szersze zastosowania, co zawdzięczają swojej wszechstronności. Ze względu na swoją konstrukcję mogą zostać zamontowane niemal wszędzie, niezależnie od kształtu otworu garażowego. Są one niezwykle kompaktowe, oraz umożliwiają montaż systemu rolowania na zewnątrz garażu, dzięki czemu doskonale sprawdzają się w niskich garażach. Bramy tego typu są wyposażone w przeciwprzeciążeniowy mechanizm zabezpieczający, a w przypadku uszkodzenia są bardzo proste w naprawie. Kraty rolowane mają zastosowanie w centrach handlowych lub garażach podziemnych gdzie wymagana jest duża powierzchnia ażurowa.

W ofercie naszej firmy znajdują się bramy rolowane oraz antywłamaniowe kraty rolowane marek Hörmann oraz Krispol.

Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży

Nasi partnerzy