Ponad 30 lat doświadczenia

Godziny otwarciaPon-Pt, 7:00-15:00
ul. Wrocławska 562-060 Stęszew

Napędy

Automatyka i napędy do bram

Automatyczne napędy do bram są doskonałym sposobem na zwiększenie codziennego komfortu użytkowania, bezpieczeństwa i prestiżu nieruchomości. Firma Bramgar dostarcza zarówno elektromechaniczne, jak i hydrauliczne systemy automatyki do bram skrzydłowych, systemy do bram przesuwnych, oraz bram garażowych produkowane przez firmę BFT SPA, której jest długoletnim bezpośrednim importerem od 1992 roku i autoryzowanym sprzedawcą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu obu firm klient ma gwarancję trwałości i jakości wykonania produktów dostępnych w sprzedaży.

Do produktów BFT oferowanych przez Bramgar, należą:

  • Elektromechaniczne i hydrauliczne systemy bram skrzydłowych
  • Napędy do bram przesuwnych
  • Automatyka bram przemysłowych
  • Automatyka do rolet i krat rolowanych
  • Szlabany, zapory drogowe i słupki parkingowe
  • Automatyka bram garażowych
  • Systemy zdalnej kontroli
  • Akcesoria i części zamienne

Napędy do bram wjazdowych

Firma posiada w ofercie napędy do bram wjazdowych skrzydłowych i przesuwnych dla klientów indywidualnych, jak i dużych firm. Dzięki wykorzystaniu najwyższej klasy siłowników, napędy są w stanie regulować otwieranie bram do 3500kg w przypadku bram przesuwnych, oraz do 800kg dla bram skrzydłowych. Tam, gdzie priorytetem jest estetyka, znakomicie sprawdzi się zestaw siłowników montowanych pod ziemią, dzięki czemu części mechanizmu nie zaburzą walorów estetycznych bramy, jak i całej nieruchomości.

W ofercie znajdą Państwo systemy przystosowane do pracy pod napięciem 230V, oraz 24V.

Skontaktuj się z działem sprzedaży

Automatyka bram garażowych

W ofercie firmy znajdą Państwo również napędy do bram garażowych, sterowane przy użyciu nadajnika, bądź smartfonu z technologią bluetooth. Oprócz szerokiego zakresu siłowników elektromechanicznych dostępne są również siłowniki hydrauliczne, przystosowane do bardzo dużych i długotrwałych obciążeń. Dodatkowo oferowane systemy charakteryzują się dużą szybkością pracy, połączoną z niską głośnością i nieskomplikowanym montażem.

Wszystkie urządzenia BFT można obsługiwać przy pomocy innowacyjnej platformy komunikacyjnej U-link, która umożliwia np. otwieranie bramy garażowej za pomocą smartfona. Dodatkowo oferowane systemy są wyposażone w system kontroli momentu obrotowego D-Track, który przez dostosowanie siły wymaganej do wykonania ruchu zapewnia duże bezpieczeństwo, połączone z kompaktową konstrukcją wszystkich modeli należących do gamy.

Nasi partnerzy